Odbočka ze stezky

 Adventure School nenabízí pouze kvalitní výuku, ale také další mimoškolní akce:

Lekce angličtiny nejen pro děti, ale také pro Vás – že Vaše dítě umí anglicky lépe než vy? Jsme tady také pro Vás, tak se nestyďte a zavolejte, anglicky Vás naučíme.

 

Narozeninová párty – chcete pro své dítě něco extra? Nemáte vlastní prostory k uskutečnění narozeninové párty? Nechce se Vám vše zařizovat? My se o vše postaráme – od výzdoby, pozvánek, občerstvení, dortu, až po vlastní provedení oslavy a to vše v prostorách mateřské školy či restaurace v areálu ABC Sulice.

 

Wellness víkendy – pojeďte se společně s námi o víkendu odreagovat a odpočinout si od každodenních povinností. Příjemně protáhnout své tělo a navázat nová přátelství, třeba s maminkami, které pravidelně potkáváte ve školce. Některé wellness víkendy pořádáme také za účasti dětí, které mají připravený bohatý program.

 

Víkendové mini školky v přírodě – Nevíte, zda Vaše dítě zvládne týdenní školku v přírodě? Pošlete jej s námi na víkendový pobyt. A že nenavštěvujete Adventure School? To vůbec nevadí!  Naše víkendové, jednodenní i wellness víkendy jsou určeny úplně všem dětem a rodičům,  kteří prostě mají chuť na nové zážitky.
Proto neváhejte a podívejte se na kalendář na našem webu. Poznamenejte si, kdy se co u nás děje a přidejte se k nám!

 

Víkendové jednodenní výlety – nevíte, kam vyrazit o víkendu nebo se Vám jen nechce vymýšlet plán? Nevadí! Přidejte se k nám i o víkendu a probádejte s naším týmem krásy české země.

 

Letní tábor – nechcete posílat dítě přes prázdniny do mateřské školy, ale nemáte čas vymýšlet program doma? Pošlete jej na náš letní tábor a my se o vše postaráme, na Vás je pouze zabalení kufru :-)

 

Tvořivé dílny – protože máme co nabídnout, chceme se o to podělit také s Vámi. O tom, kdy a co se bude tvořit, se dozvíte na webových stránkách mateřské školy v sekci Aktuality.